Tenesse Wolfes - stań się wilkiem!

Tu królują wilki, jeżeli nie masz pewności do nich nie rejestruj się, bo ugryzą ;3


#1 2012-11-18 11:10:07

Koniczylla

Administrator / Demon

Zarejestrowany: 2012-11-18
Posty: 31
Punktów :   
Bursztyny: 1000$
Ranga: Demon Darkness
Płeć: Wilczyca

Koniczylla

Imię: Ma dźwięczne i starodawne imię. Koniczylla
Ksywki: Konia, Pani, Ko.
Płeć: Ten nadzwyczajny pies, jest określany jako Ona.
Wiek (ludzki i zwierzęcy): Jest dojrzała i nie ma mowy, że byłaby na coś za młoda, jak i za stara. Sunia ma 3 lata, w ludzkich 20..
Charakter: Krwiożercza i pazerna. Nieuprzejma, niekulturalna i chciwa na punkcie rzeczy materialnych. Jak bywa z demonami, bywa złośliwa i niedorzeczna.
Zainteresowania: Interesuje się tylko tym, jak by tu zdobyć pieniądze nic nie robiąc. To jej główne zajęcie, można to tak nazwać.
Historia: Co prawda, nie potrafię opisać jej historii, gdyż ona sama mnie zaskakuje i nie wiem o niej na tyle dużo, by stworzyć jej historię. Ale mogę z pewnością opisać dzień, kiedy została demonem..
Był to pochmurny jesienny dzień, wadera przechadzała się leśną ścieżką, nie wiedząc, że las ten jest zakazany.
Była młoda i energiczna, stało się to wtedy, kiedy wilczyca obchodziła swoje pierwsze urodziny. Usłyszała dobiegający zza krzaków szmer, więc że, była na tyle ciekawska by podejść na niebezpieczną odległość. Poczuła chłód na swoich plecach i dreszcz, serce waliło jej jak zaklęte.. Po chwili przestało bić.
Padła na ziemie. Żyła, ciężko żyła.
Nie długo potem zemdlała, a gdy się obudziła, była w głębi jakiegoś czarnego, starego buszy. I już w tej chwili poczuła się jak demon. Niedługo potem zabiła swoich rodziców i rodzeństwo, a sama zaś zaczęła się starać o objęcie tronu klanu Darkness..
Wygląd: Taki jakiś.. prosty, nienadzwyczajny. Jej futro jest jasno fioletowe, oczy ma świecące jak kot, koloru jasno-niebieskiego. Nad oczami ma jedną plamkę, koloru fioletowego, natomiast pod oczami ma trzy mniejsze plamki. Język ma długi, fioletowy, i długie ma połyskujące kły. Kolor nosa tłoczy się z futrem. Na oczach ma łatki jak panda, fioletowego. Na pysku ma jakby dłuższe futro, niż na pozostałych proporcjach ciała. Ma fioletowawe wzorki przechodzące przez cały tułów. 
Co lubi: Nie ma po prostu takiej rzeczy, która ją zadawala. Choć jest ich mało, strategicznie należą do nich pieniądze i inne cenne skarby.
Czego nie lubi: Oj, wielu to rzeczy nie lubi... Aż szkoda wymieniać, tak dużo by się tego znalazło.
Ranga: Demon..

Offline

 

#2 2012-11-18 11:14:27

 Lira

Administrator / Alpha

Skąd: Tenesse Wolfes
Zarejestrowany: 2012-11-17
Posty: 63
Punktów :   
Bursztyny: 1000$
Ranga: Alpha Tenesse
Płeć: Wilczyca

Re: Koniczylla

Akcept, tylko ustaw Avarat
Należysz do klanu Darkness?


"Moja świeca z dwóch końców płonie
Nie przetrwa nocy, za krótki knot.
Lecz przyjaciołom, i wrogom moim
zanim zgaśnie da światła moc" - Roald Dah

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.espeedwaymenager.pun.pl www.pokemons.pun.pl www.misticsoul.pun.pl www.avinioncabal.pun.pl www.odk1.pun.pl